Zapraszamy na turniej świąteczny!

Świąteczna fajka klubowa roku 2009. Foto Dziki

Jak co roku zapraszamy członków i sympatyków Pipe Clubu Warszawa na świąteczne spotkanie przy fajce. Tradycyjnie przewidujemy część wspomnieniową, w czasie której odwiedzamy naszych Kolegów, którzy palą już niebiańskie fajki oraz – w drugiej części – turniej towarzyski.

W niedzielę 19-go grudnia o godzinie 12-tej spotkamy się przed głównym wejściem Cmentarza Północnego (Wólka Węglowa); stamtąd przeniesiemy się na Stare Powązki, a potem na Powązki Wojskowe. Z racji odległości tudzież spodziewanej aury osoby niezmotoryzowane proszone są o kontakt z Tomkiem „Towerem” Czarnockim (kontakt@pipeclub.waw.pl), który koordynuje tę część spotkania.

Odwiedziwszy naszych Kolegów spotkamy się około godziny 14-tej w gościnnych progach Gniazda Piratów (ul. Ogólna 5), gdzie pokrzepimy się ciepłym posiłkiem oraz mokrymi napojami. Słodycze oraz napoje specjalne przynosimy we własnym zakresie. Tak wzmocnieni zapalimy – w formule towarzyskiej, bez przestrzegania ścisłych zasad CIPC – we własnych fajkach tytoń – świąteczną niespodziankę. Tradycyjnie nagrody przyniesiemy sobie sami wzajemnie, jako prezenty. Zakończenie imprezy planowane jest około godziny 19-tej.

Zapraszamy serdecznie, a tym, którzy nie będą mogli przybyć, niechaj świąteczne fajki nie gasną! Wesołych Świąt!

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *